PODSUMOWANIE PAŹDZIERNIKA

„- Następnym razem ty zasiądziesz w fotelu – oznajmił Październik.
– Wiem – odparł Listopad. Był blady, miał wąskie usta. Pomógł Październikowi wstać z drewnianego krzesła. – Lubię twoje historie. Moje zawsze są zbyt mroczne.
– Ja tak nie uważam – powiedział Październik. – Po prostu twoje noce są dłuższe. I nie jesteś ciepły.”

– Neil Gaiman, M jak magia

 

Październik był tak kolorowy i ciepły, że można go było pomylić z równie pięknym wrześniem. Jak co miesiąc gościliśmy w naszym przedszkolu Filharmonię Podkarpacką, która zabrała naszych przedszkolaków do świata instrumentów z różnych zakątków naszej planety. Poznaliśmy ich nazwy, piękno brzmienia, a także posłuchaliśmy różnych ciekawostek na ich temat. Nasze przedszkole odwiedziła również Pani Jesień z koszem wypełnionym jesiennymi darami w postaci owoców, warzyw, szyszek, kasztanów i kolorowych liści. W Październiku świętowaliśmy także szóste urodziny Damianka – życzymy Ci jeszcze raz wszystkiego co najlepsze!

 

Skip to content