PODSUMOWANIE WRZEŚNIA

„Wrzesień to piękny miesiąc. Miesiąc soku malinowego, spadających liści. To miesiąc westchnień, nostalgicznych myśli. Miesiąc, kiedy z pawlacza wyjmuje się puchate koce.”

 

Gabriela Gargaś, Kacper

 

Po przerwie wakacyjnej wróciliśmy do przedszkola, żeby z nową energią móc poznawać świat! We wrześniu wrócili do nas specjaliści – dzieci po wakacjach chętnie brały udział w dogoterapii, w zajęciach prowadzonych metodą Gordona, a także w rytmice. Jak co miesiąc odwiedziła nas Filharmonia Podkarpacka ze swoją audycją pt.: „Żegnajcie wakacje – witaj szkoło!”, dzięki której w muzyczny sposób pożegnaliśmy wakacje, śpiewając wspólnie przeboje Lata z Radiem. Zgodnie z naszym kalendarzem obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka (dzieci otrzymały dyplomy super przedszkolaka), Dzień Kropki (wspólnie oglądaliśmy tematyczny film edukacyjny wyświetlany na projektorze) oraz Kalendarzową Jesień (wspólne spacery w poszukiwaniu pierwszych darów jesieni). Wybraliśmy się również na wielką wyprawę! Podróżowaliśmy autobusem miejskim, robiliśmy zakupy spożywcze w supermarkecie i spożywaliśmy posiłek w restauracji. W naszym przedszkolu pojawili się także nowi przyjaciele: Damian, Nikodem i Zosia. W tym miesiącu świętowaliśmy również urodziny Maksia i Rity – jeszcze raz wszystkiego najlepszego kochani!

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content