PODSUMOWANIE SIERPNIA

,,LETNIE SZCZĘŚCIE”

Lato, pobądź z nami.
Lato, nie uciekaj.
Dom daleko,
gwar daleko,
ale blisko rzeka.
Nie licz nam kukułko,
ile dni zostało,
bo leśnego szczęścia dla nas
zawsze będzie mało.

– Tadeusz Śliwa

 

Sierpień rozpieszczał nas przepiękną pogodą, z której korzystaliśmy w pełni poprzez spacery, wodne zabawy, mini pikniki i różnego rodzaju aktywności w przedszkolnym ogródku. Zorganizowaliśmy przedszkolne karaoke, podczas którego dzieci mogły pokazać swoje talenty na scenie. Kolorowe światła, balony, aktywna widownia, mikrofon zmieniający głos sprawiły, że każdy mógł poczuć się na scenie jak prawdziwa gwiazda! Sierpień wydawał nam się być bardzo krótkim miesiącem, to wszystko za sprawą wakacyjnej przerwy. Był to dla nas również czas pożegnań, nasze przedszkole ukończył bowiem Jakub Kędzior. Kuba, życzymy Ci jeszcze raz dużo szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich marzeń oraz powodzenia w nowej szkole!

 

 

 

 

 

Skip to content