PODSUMOWANIE MARCA

„Każdy miesiąc wie, do jakiej pory roku należy, i zachowuje się zgodnie z tą wiedzą. Każdy z wyjątkiem marca.”
– Elif Shafak
Marzec pomimo zwariowanej pogody nie przeszkodził nam w przeżywaniu wielu przedszkolnych atrakcji. W trakcie spotkania z Filharmonią Podkarpacką, która przybyła do nas z audycją muzyczną pt.: „Historia trzech mistrzów – czyli słów kilka o klasykach wiedeńskich”, dzieci poznały ciekawostki na temat trzech wspaniałych kompozytorów epoki klasycyzmu: Haydn, Mozart, Beethoven. Nasze małe kobietki świętowały w tym miesiącu swój dzień – Dzień kobiet! 21 marca do naszego przedszkola zawitał również wspaniały gość, na którego czekaliśmy przez całą zimę – Pani Wiosna. Miesiąc zakończyliśmy natomiast wspólnym celebrowaniem urodzin naszego nowego kolegi – Leona – Życzymy Ci jeszcze raz wszystkiego co najlepsze!
Skip to content