PODSUMOWANIE LUTEGO

„Zastanawiam się, czy śnieg kocha drzewa i pola, że ​​całuje je tak delikatnie? A potem przykrywa je, no wiesz, białą kołdrą; i być może jest tam napisane: „Idźcie spać, kochani, aż znowu nadejdzie lato”.

– Lewis Carrol

 

Miłość niejedno ma imię – w miesiącu lutym przekonaliśmy się o tym doskonale świętując Walentynki oraz słuchając największych polskich przebojów o miłości wykonywanych przez Filharmonię Podkarpacką. Muzyczny nastrój towarzyszył nam również podczas przedszkolnego balu karnawałowego. Dzieci przebrały się w piękne stroje karnawałowe i bawiły się wspólnie przy ulubionej muzyce. Nie zapomnieliśmy również o tłustym czwartku, który celebrowaliśmy zajadając się pysznymi pączkami. Pamiętaliśmy również o naszych mniejszych przyjaciołach, dlatego kocimi zabawami i malowaniem twarzy obchodziliśmy Światowy Dzień Kota.

 

Skip to content