PODSUMOWANIE GRUDNIA

„Lepimy bałwana”

Od samego rana lepimy, lepimy bałwana.

Nos ma z marchwi wielki, oczy – dwa węgielki.

Co to? Jaś ze Zbyszkiem niosą jeszcze miskę!

No i patrzcie – oto bałwan w kapeluszu!

Teraz już mu śnieżek nie zaprószy uszu.

– Tadeusz Kubiak

 

 

 

Grudzień to bardzo wyjątkowy czas – ten niesamowity okres związany z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia nastraja nas do radości i zachęca do pielęgnowania świątecznych tradycji. Zimowa aura towarzyszyła nam w przedszkolu dzięki tematycznym dekoracjom i choinkom ubieranym przez dzieci. Wraz z Filharmonią Podkarpacką wspólnie wykonywaliśmy wszystkim znane kolędy i pastorałki. W tym miesiącu nasze przedszkole odwiedziło mnóstwo wspaniałych gości: Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich prezentami, alpaki Heniu i Miki, które dzieci miały okazję poznać i poczęstować smakołykami oraz członkinie Studenckiego Koła Naukowego Wsparcia Osób ze Spektrum Autyzmu „ABC ASD” prowadzące zajęcia o tematyce świątecznej dla dzieci. W taki sposób zakończyliśmy 2022 rok.

 

 

 

 

Skip to content