PODSUMOWANIE LISTOPADA

„Jesień to druga wiosna, kiedy każdy liść jest kwiatem”
– Albert Camus
Listopad nasz jesienny „misz masz” pokazał nam trochę wiosny, a ostatecznie zaskoczył zimową aurą, jednak nie przeszkodziło nam to w zaplanowaniu wielu aktywności. W tym miesiącu mieliśmy zaszczyt po raz kolejny gościć Filharmonię Podkarpacką ze swoim repertuarem „Ojczyzno ma, tyle razy we krwi skąpana” dzięki czemu dzieci miały możliwość wysłuchać opowieści o różnych tradycjach wojskowych oraz wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze melodie patriotyczne. Jak zawsze nasi specjaliści spisali się na medal, dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach i czyniły postępy. Zapoznaliśmy się z nowym zasobem bajek wyświetlanych na projektorze co pozwoliło wzbudzić i poznać różnorodne emocje oraz sposoby prawidłowego postępowania. Nie zabrakło także zabawy oraz muzyki. Zakończyliśmy listopad wspólną imprezą andrzejkową. W oczekiwaniu na grudzień dzieci zrobiły laurki dla Świętego Mikołaja, który już za moment odwiedzi nas z workiem pełnym prezentów.
Skip to content