Podsumowanie września

Żegnajcie wakacje, witaj przedszkole!

To już czas – nasze dzieci powróciły do przedszkola po wakacyjnej przerwie. Wrzesień rozpoczął się uroczystym powitaniem przedszkolaków i tematycznymi zabawami wprowadzającymi dzieci do przedszkolnych obowiązków. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego kontynuowane są zajęcia ze specjalistami oraz terapeutami. W tym miesiącu odwiedziła nas również Filharmonia Podkarpacka, która przeniosła nas swoim występem pt.: „Ahoj przygodo! Od Irlandii aż po Dziki Zachód” w wyjątkowe miejsce. Dzieci zapoznały się również z  fascynującym światem robotyki i inżynierii dzięki warsztatom zajęciowym firmy KOSMOS, podczas których budowali własne układy elektroniczne sterowane magnesem i dotykiem uzyskując efekty dźwiękowe i świetlne. 23 września natomiast przywitaliśmy kalendarzową jesień tworząc wspólnie klimatyczne dekoracje oraz poszukując pierwszych oznak jesieni na spacerach. Nie zapomnieliśmy również
o świętach wypadających w tym miesiącu, dlatego chętnie celebrowaliśmy wspólnie dzień przedszkolaka i chłopaka. Tak zakończył się dla nas pełen wrażeń, pozytywnych emocji i nowych doświadczeń  – wrzesień.

Skip to content