2020/2021 Dzień Babci i Dziadka. Sporty zimowe

W tym tygodniu dzieci z grupy Żabki zapoznały się z zimową odzieżą oraz wykonywały czapki, szaliki i rękawiczki z papieru kolorowego. Dzieciom przedstawiono także sporty zimowe, dlatego też wybraliśmy się na saneczki, póki jeszcze pozwoliła na to zimowa pogoda. Obchodziliśmy również Dzień Babci i Dziadzia a z tej okazji dzieci wykonywały kartki z życzeniami, kolorowe kwiatuszki oraz piękne dzbanuszki. To był wspaniały tydzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Z utęsknieniem czekamy na kolejny.
Sto Lat, Sto Lat
niech żyją, żyją nam…
A kto? Babcia i Dziadziu!
W mijającym tygodniu nasze przedszkolaki z grupy Słoneczka przygotowywały się na świętowanie wyjątkowego dnia – BABCI I DZIADZIA. Na zajęciach oglądaliśmy zdjęcia swoich Dziadków, wykonywały prezenty w które włożyły dużo serca i pracy. Następnie dzieci zaniosły upominki do swoich domów aby przekazać je Dziadkom. Obie grupy w korzystały ze śnieżnej pogody spacerując w okolicach przedszkola.

Skip to content