Praca zdalna: Dzień Matki

Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń oraz wytrwałości w spełnianiu matczynych obowiązków. Składamy również szczere podziękowania i wyrazy szacunku za Waszą codzienną, niestrudzoną opiekę, pomoc oraz trud włożony w wychowanie i kształtowanie prawidłowych postaw swoich pociech. Życzymy Wam, Drogie Mamy wielu cudownych chwil pełnych uśmiechu, radości oraz nieprzerwanego szczęścia ze swoich dzieci i misji bycia Mamą. Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was kilka interesujących pomysłów na prezenty, które można wykonać z dzieckiem na Dzień Matki. Takie podarunki z pewnością Drogie mamy będziecie w przyszłości wspominać z sentymentem.

KWIATKI Z DŁONI
Prosta ale bardzo efektowna laurka, wykonana z odbicia w farbie rączek na kwiatki oraz nóżki na wazon. Taka laurka na długo pozostanie w pamięci a wraz z upływem czasu będziecie mogły sprawdzić jak rosła Wasza pociecha.

 

RAMKI ZE ZDJĘCIEM
Wykonanie ramki jest bardzo proste – wystarczą patyczki po lodach bądź szpatułki lekarskie oraz zdjęcie. Samą ramkę można ozdobić wedle własnego uznania.

 

RAMKA SERCE
Ten pomysł wymaga więcej czasu ale efekt końcowy jest tego wart. Ramkę można wykonać z gliny jednak w tym pomyśle równie dobrze sprawdzi się modelina. Odbicie rączek dziecka w kształt serca będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat.

 

SERCE Z WŁÓCZKI
Serduszko wykonane z włóczki może posłużyć jako breloczek do kluczy albo zawieszka do samochodu. Wystarczy kawałek kartonu oraz włóczka.
https://www.drugstoredivas.net/diy-yarn-hearts-craft/

 

KWIATEK W DONICZCE ZE ZDJĘCIEM
Do tego prezentu będzie potrzebna mała doniczka, papilotka do babeczek zdjęcie oraz kolorowy papier. Taki kwiatek w doniczce ze zdjęciem będzie świetnie komponował się wśród innych, domowych kwiatków.
https://www.madewithhappy.com/picture-flower-kids-craft-free-printable-flower/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content